fbpx

DJI Spark Yazılım Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

DJI Spark Yazılım Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır ?
DJI Spark Drone için Güncelleme işlemleri nasıl gerçekleştirilir kısaca bahsedelim. DJI Spark yazılım güncelleme işlemini yapmak gayet basittir bu konuda işlem adımlarını sırasıyla takip ediniz.

DJI Spark Güncelleme İşlemi

Güncelleme işlemi yapılırken işlemi yapılıyorken güncelleme ayarlarının yarıda kalmaması için cihazını hareket ettirmeyiniz. 1.İlk önce düz bir zemin üzerine DJI Spark cihazınızı yerleştiriniz. 2.Bataryanızın doluluk oranına bakınız.%50 ‘nin üstünde ise batarya seviyeniz işleme başlayabilirsiniz. 3.İlk önce DJI Spark cihazınızı açınız. DJI Spark cihazınızı çalıştırdığınızda ilk olarak ses duyarsınız. Daha sonra kırmızı yeşil ışıklar yanar. 4.Dronenun uzaktan kumandasını açınız. 5.Dronenun uzaktan kumandasına tablet yada akıllı telefonu yerleştiriniz. 6.Wi-Fi açınız. 7.DJI Go Uygulamasını açınız. 8.Başlatmak için ‘’ Update Now ‘’ ‘’Şimdi Güncelle ‘’ butonunu dokunun. Kırmızı renkte olan ekranın sağ üst köşesine dokunun. 9.’’ Download now ’’butonuna basınız. Mavi Butona şimdi indir kısmına tıklayınız.   10.’’ Güncelleme Tamamlandı  ‘’diye çıkan mesaja ‘’ Ok ’’ butonuna tıklayınız. 11.Güncellenme tamamlandıktan sonra uzaktan kumanda, biplemeye başlayacaktır. 12.Güncellemeyi tamamlamak için Uzaktan Kumanda ve DJI Spark quadcopter’ı yeniden başlatın.

DJI Spark Yazılımını kullanarak Spark yazılımı nasıl güncellenir?

Sıradaki adımlar ; Mac veya Windows Pc için DJI Assistant 2 software yazılımını indirip DJI Spark Quadcopter Remote controller kullanım kılavuzlarını ve ürün yazılımı  sürüm notlarını bulabilirsiniz. Hava aracınızı  Mac veya Pc’nize micro usb kablosuyla bağlayınız. İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun eğer internete bağlı değilseniz bağlanın. DJI Asistant 2 uygulamasını açınız. Daha sonra DJI Hesabına giriş yaparak bilgilerinizi giriniz. Spark seçerek sol tarafta bulunan Firmware güncellemesini tıklayınız. En son mevcut olan ürün yazılımını seçiniz. Yazılımın güncelleme işlemini başlatmanız için ‘’Şimdi Güncelle ‘’ yazısına tıklayınız. Yazılım güncellemesi tamamlandıktan sonra DJI Spark ‘ı yeniden başlatmanız gerekir. En küçük drone modeli olan DJI Spark yazılım güncelleme işleminin  nasıl yapılacağını sırasıyla takip edersiniz başarılı bir şekilde sizlerde yapabilirsiniz. DJI Spark Servis olarak DJI spark drone ile alakalı bakım ,onarım sürecini en hızlı şekilde gidermekteyiz. DJI Spark Servis olarak DJI dronelarınızın tamiratını uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. DJI markalı dronelarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.