fbpx

Karşınızda DJI Markasının En Küçük Dronu Mavic Air

Karşınızda DJI Markasının En Küçük Dronu Mavic Air
32 MP Küre Panoramaları, Kolay Kullanım ,Katlanabilir Ve Taşınabilir, 21 Dakikalık Maksimum Uçuş Süresi, 3 Yönlü Ortam Algılama, 3 Eksenli Gimbal, Şarj edilebilir lityum iyonu, 12 MP Stills, Dahili Kamera Mavic Air 1 /2.3”, 12 Megapiksel CMOS Sensör, F/28 Lens, 35 mm eşdeğer odak uzaklığı 24 mm sayesinde kaliteli fotoğraflar ve video çekimi, 8GB Dahili Depolama Alanı, C tipi bağlantı noktasına sahip, USB 3.0 ile uçak ,ihracat dosyaları Micro SD kart yuvasına ek ,8 GB dahili bellek ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı aktarabilirsiniz.

32 MP Küre Panoralama Sistemi

DJI Mavic Air kristal netliğinde 32 MP küreli panoramalar için sekiz saniyede 25 fotoğrafı gösteriyor. Yatay ve dikey olarak 180 derece panoramaları Dji Googles ile detaylı bir şekilde perspektiften izleyebilirsiniz.

Görüntüleme Sistemi

Açısal titreşim aralığı 0.005 dereceye düşmüştür. Dji’nın 3 eksenli mekanik gimbalin bulunduğu taşıması kolay üründür.Üçgen biçiminde yerleştirilmiş olan gimbal nemlendiriciler sayesinde daha kararlı çekimler yapmanızı sağlar.

4K 100 MBPS VİDEO

4K 30 fps ‘de video çekimi UHD kalitesi ile her saniye çekim yaparken 100 Mbps’de kayıt yapıyor.

YAVAŞ – HAREKETLİ  VİDEO

DJI Mavic Air ,drone 1080 P 120 FPS yavaş ve hareketli video kaydetme desteği sayesinde tüm epik yüksek hızlı maceralarınızı ve anılarınızı rahatlıkla yakalar.

HDR FOTOĞRAFLAR

Pozlama ayarlarını yeni hdr algoritmaları ile akıllı bir şekilde elde etmemizi sağlar. Karanlık alanları vurgular ve gölgeler arasında geçişler için DSP hızlanması ile daha kaliteli ve etkili çekim rahatlıkla yapabilirsiniz. DJI Mavic Air kolları aero dinamik bir yapıya sahiptir.DJI mavic air Active Trak,Quickshot ve Talpfly gibi akıllı uçuş modlarını barındırıyor. Active Track geliştirerek iki tane yeni Quickshot eklendi. Mavic Air yarım kilonun altında olduğu için mevzuata tabi değildir.Dji Mavic Pro ile Dji Spark modeli arasında olan bir modeldir. DJI DRONE TEKNİK SERVİS DJI Mavic Air Tamiri Ve DJI Mavic Air Servis Hizmetleri; DJI Mavic Air Sıvı Teması DJI Air Üst Kasa Değişimi DJI Mavic Air Alt Kasa Değişimi Drone Mavic Air Kamera Tamiri Drone Mavic Air Gimbal Tamiri Mavic Drone Ribon Kablo Değişimi Drone Mavic Sensör Tamiri Drone Mavic Air servis ile sağ, sol ayak darbe aldığı zaman sağ ve sol ayak tek başına değiştirilene biliniyor. Bunun için sizleri DJI MAVİC AİR SERVİS hizmetlerine getirmenizi öneririz. Her türlü drone kamera tamiri ve drone servis imkanı sunmaktayız.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.