fbpx

Epson Moverio BT 300 Ve DJI GOGGLES Gözlüğü

Epson Moverio BT 300 Ve DJI GOGGLES Gözlüğü

 Moverio BT 300

Moverio BT-300 ile gerçek bir zenginleştirilmiş gerçeklik deneyimi yaşayın. Moverio BT-300 bu güne kadarki en iyi görüntü kalitesine sahip, pazardaki OLED ekranlı en hafif binoküler şeffaf akıllı gözlük haline getiren Epson’un son teknoloji ürünü silikon bazlı OLED dijital görüntüleme teknolojisi bulunur. Yüksek kontrast oranı sayesinde HD ekranı ve gerçek şeffaflık deneyimi ile üstün zenginleştirilmiş gerçekliğin keyfini çıkarın. Drone Pilotluğu için Parlak Bir Ufuk Dünyanın en hafif Si-OLED destekli, çift mercekli, şeffaf akıllı gözlükleri olan Moverio BT-300 ile görülecek çok şey var. Bu teknoloji sayesinde birinci kişinin gözünden görüntü FPV teknolojisindeki en son gelişme ve drone kullanarak fotoğraf ve video çekmenin en iyi yoludur. Üstün Görüntü Kalitesi HD ekran 720p ve yüksek parlaklık, net bir görüntü ve canlı renkler sunar. İster bir film izliyor ister bir zenginleştirilmiş gerçekliğin performansını deneyimliyor olun Moverio içeriklere daha önce hiç olmadığı şekilde hayat katar. Yüksek Performans Güçlü İntel Atom x5 1.44 Ghz Dört Çekirdekli CPU, zorlu ve içerik açısından ağır uygulamalarla bile sorunsuz performans sağlar. Kulaklıktaki ve kontrol cihazındaki hareket sensörleri de içeren çok sayıdaki sensör, GPS, mikrofon ve kamera sayesinde, şaşırtıcı ve benzersiz bir deneyim yaşamak mümkündür. HD öne bakan kamera 5MP öne bakan kamera sayesinde ellerinizi kullanmadan zenginleştirilmiş gerçeklik içeriğini tetikleyin ve HD kalitesinde POV resimler ve videolar çekin. Kamerada kullanıldığında yanıp sönen bir LED gösterge bulunur. Geniş kablosuz bağlantı seçenekleri: Kablosuz bağlantı alanındaki en son yenilikleri içeren bu ürün yüksek hızlı olarak içerik ve verii almak için çok sayıda cihaza kolayca bağlanabilir. Pil Ömrü Pil ömrü altı saate kadar çıkabilir ve böylece Moverio’yu uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Temel Özellikler

·              AR’de yeni standart: Tam şeffaf deneyimi ve 3D AR yeteneğini olanaklı kılan Si-OLED ekran ·              Üstün görüntü kalitesi: HD ekran (720p) ve yüksek parlaklık, net bir görüntü ve canlı renkler sunar ·              HD öne bakan kamera: HD kalitesinde POV resim ve video çekmek için 5MP öne bakan kamera ·              En ileri performans: 1.44 GHz Dört Çekirdekli CPU, 2 GB RAM ve 6 saate varan pil ömrü ·              Esnek Platform: Güncellenebilir açık kaynaklı bir Android İşletim Sistemi ile çalışmaktadır  

DJI GOGGLES 

Temel olarak DJI ürünleriyle uyumlu olan DJI Gogless, iki adet 1920×1080 ekran ve şaşırtıcı FPV uçuş deneyimleri sağlayan bir OcuSync kablosu iletim sistemi sunar.Optimize edilmiş dokunmatik yüzeyi kadar izleme özelliği sayesinde kontrol şaşırtıcı derecede kolay ve sezgiseldir. Buna ek olarak kullanıcılar görüntü ve ses dosyalarını dinleyebilir ve video dosyalarını çeşitli biçimlerde izleyebilir. Düşük Gecikmeli İletim: DJI Gogless  sadece 100 ms’lik oldukça  düşük gecikme süresi ile hem 720p/60 fps hem de 1080/30 fps yakın görüntüleme sunabiliyor. DJI ın OcuSync kablosuz iletim sistemi sayesinde, Mavic Pro’ya aynı anda dört cihaz bağlanabilir. Kafa bandına yerleştirilen antenler, uçağın arkasında uçsalar bile güvenilir bir bağlantı sunan 360 derece kapsam sağlar. Deneyimlerinizi denetlerken dünyaya kuş bakışı vererek arkadaşlarınızla sürükleyici uçma eğlencelerini paylaşın.

Temel Özellikler

  -720/60 yüksek çerçeve oranı -1080-1030 yüksek kalite görünümü -360 derece kapsam -110 ms en az lastenci -Kafa Takip Sistemi -Mikro USB Girişi -HDMI Girişi Drone Dünyası olarak sizler için Epson Moverio BT-300 ve DJI Gogless sanal gerçeklik kazandıran gözlükleri inceledik. Sizin için incelemesini ve kullanılabilirliği denetledik ve yaptığımız gözlemler sonucu Epson BT-300 zenginleştirilmiş gerçeklik deneyimi cihazını çok kullanışlı, rahat ve sistematik bulduk. Taşınabilirliği açısından da oldukça kolay olan BT-300 gözlükleri son nesil sistemlere uygun, hafif ve kullanışlı olarak tasarlanmış. Siz değerli kullanıcılarımızın keyifli zamanlar geçirmesi dileğiyle Drone Dünyası’nı keşfetmenizi öneririz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.