fbpx

Programlanabilir Yanıp Sönen Kelime Pervaneleri Ve Kutu İçeriği

Programlanabilir Yanıp Sönen Kelime Pervaneleri Ve Kutu İçeriği
Pervane içine yerleştirilmiş bir dizi programlanabilir led sayesinde havada resim veya metin yazabilirsiniz. İstediğiniz metini veya görüntüyü bilgisayardan programlayabilirsiniz.Hem görsel olarak hemde dronu görüş mesafesini arttırmak için Led kelime pervaneleri ile ailenize ,eşinize ,arkadaşınıza ,sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.Hızlı ve düşük gürültü pervane özelliğine sahiptir ve ana malzemesi DJI Mavic pervanesinin malzemesiyle aynıdır. DJI Mavic dronun orjinal pervanesinin kalitesi ,ağırlığı ve sertliği ile aynıdır hatta mavic pervaneleri ile karışmak mümkündür. Programlanabilir yanıp sönen kelime pervaneleri dayanıklı ve şık bir görüntüye sahiptir. Led kelime pervaneleri USB ile şarj etmek mümkündür. Şarj süresi yaklaşık 90 dakikadır. Şarj giriş voltajı 5 volttur. Bilgisayarınıza veya araç şarj cihazına bağlanmanıza olanak tanır.

Programlanabilir Yanıp Sönen Kelime Pervanelerinin Genel Özellikleri

Uyumlu Drone Markası : DJI , Uyumluluk  : DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum Led Miktarı : 12 Adet , Led Rengi : Kırmızı , Giriş Voltajı : 5 Volt , Giriş Akımı : < 100 mA , Pil Kapasitesi : 60 mah , Şarj süresi :90 dakika , Pil Ömrü : 75 dakika ( metne ve ekrandaki görüntüye bağlı ) , Net ağırlık : 26 gram , Çevrim Ömrü : >200 kez , Brüt Ağırlık : 50 g / çift , CCW / CW pervane  : CCW beyaz halka olmayan pervane ,CW beyaz halka ,

Led Kelime Pervanesi Kutu İçeriği

1 X CCW Led Kelime Pervane , 1 X CW Led Kelime Pervane , 1 X USB Kablosu , 4 X Sahne Sensörü Seti , Drona led kelime pervanesi ile takıldığı zaman gece dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Programlanabilir olmasıyla sizlere benzersiz bir eğlence sunabilir. Farklı uçuş deneyimleri ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.