fbpx

DJI Mavic 2 Pro Drone Hakkında En çok Sorulan Sorular

DJI Mavic 2 Pro Drone Hakkında En çok Sorulan Sorular
DJI firması son günlerde tanıtmış olduğu cihazlar olan DJI mavic 2  pro teknoloji meraklıları yeniden heyecanlandırdı. DJI Mavic 2 Pro servis olarak Mavic 2 pro ile ilgili sıkça sorular bazı soruları cevaplayalım.

DJI Mavic 2 Pro ve DJI Mavic 2 Zoom arasındaki temel fark nedir ?

DJI mavic 2 zoom modelinin benzersiz tek özelliği video kamerasıdır. Yakınlaştırma özelliğine sahip 12 megapiksellik 1 / 2.3 inç sensör ve 2 x optik zoom ( 24 mm-48 mm ) sahiptir.

DJI Mavic 2 Pro ve DJI Mavic 2 Zoom dronların kameraların temel özellikleri nelerdir ?

DJI mavic 2 pro hasselblad L1D-20c video kamera ile birlikte geliyor. Işığın yeterli olmadığı ve düşük ışıklarda çok daha iyi performans gösterebilecektir. Bir inç CMOS sensörün yanında daha iyi ve yoğun bir ISO aralığı sahiptir. DJI mavic 2 zoom ise 12 megapiksellik 1 /2.3 inçlik bir sensörle çalışmaktadır ve fotoğrafçılara daha iyi imkan sunmaktadır.

Mavic serisine göre uçuş süresi ne kadardır?

Mavic serisi aerodinamik yapısıyla daha iyi performans göstermektedir. Mavic serisine göre uçuş süresi artmıştır ve yaklaşık olarak 31 dakikaya yükseltilmiştir.

DJI Mavic 2 Pro Ne Kadar İleri Gidebilir ?

OcuSync 2.0 özelliği ile uçak ve uzaktan kumanda arasında hiçbir parazit veya engel olmadığı durumlarda DJI Mavic 2 Pro 8 km’ye kadar uçurabilirsiniz.

DJI Mavic 2 Pro Dlog-M özelliği neden bulunuyor ?

Çekilen görüntünün daha canlı olmasını sağlayan DLOG – M özelliği ile profesyonellerin daha çok tercih etmesi için sadece DJI Mavic  2 pro dronda kullanılmıştır. DJI Mavic 2 zoom dronda ise D-Cinelike renk düzeltme özelliği kullanılmaktadır. D-Cinelike özelliği an az Dlog-M özelliği kadar görüntüye canlılık katabilmektedir.
DJI Mavic 2 Pro full FOV ve HQ modu arasındaki temel fark nedir?
75 görüntü açısı korumak için Full Fov modu 5.5 K’lık çözünürlüğü 4Kya düşürür. HQ modunda ise görüntüyü merkeze almasıyla daha iyi görüntü elde eder ve görüntü açısınıda 55 0 düşürür.
HDMI çıkışını kontrol kumandasını destekliyor mu ?
Kontrol kumandası HDMI çıkışını desteklememektedir. Mavic 2 Pro Çalışma Sıcaklık Aralığı Nedir ? Çalışma sıcaklık aralığı – 10 0 C ile 40 0 C arasındadır. Mavic 2 Pro Ne  Kadar Yükseklikte Uçabilmektedir ? DJI Mavic 2 pro 500 metreye kadar yüksekliğe kadar uçabilmektedir . DJI Mavic 2 Pro servis olarak kırımsız uçuşlar dileriz. Mavic serisi cihazlarla alakalı her türlü soru ve arıza için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.